PAR HANSEATIC

Hanseatic Alternative Investments AIFP (Hanseatic) ir neatkarīgs ieguldījumu uzņēmums, kas privātiem un korporatīviem klientiem piedāvā ieguldījumu (fondu) pārvaldības pakalpojumus un ar tiem saistīto jautājumu kompleksu risināšanu klientu interesēs. Mūsu mērķis ir veikt ieguldījumus Baltijas valstīs, vienlaicīgi atstājot pozitīvu ietekmi uz vidi.

REGULĀCIJA

Hanseatic ir Latvijas Bankā reģistrēts Alternatīvo Ieguldījumu Fondu Pārvaldnieks atbilstoši EU AIFMD.

Latvijas Bankas reģistrācijas numurs 40203339980

Hanseatic Komanda

Arturs Miezis

Vadošais partneris

Arturam ir vairāk nekā 17 gadu profesionālā pieredze Baltijas finanšu tirgus un aktīvu pārvaldīšanas institūcijās, viņš ir bijis ieguldījumu pārvaldnieks INVL Asset Management ar vairāk nekā 250 miljoniem eiro pārvaldīto aktīvu, kā arī strādājis par portfeļu pārvaldnieku DNB Markets Latvijas daļā. Arturs ir arī bijis FKTK licencētas Ieguldījumu brokeru sabiedrības Amenda Markets Valdes loceklis un Operacionālais Direktors, kā arī 3. līmeņa pensiju fondu sabiedrības INVL atklātais pensiju fonds Valdes priekšsēdētājs. Arturs ir absolvējis Stokholmas Ekonomikas augstskolu Rīgā, iegūstot MBA (Executive format) grādu, kā arī bakalaura grādu ekonomikā Latvijas Universitātē un LL.M. grādu tiesību un finanšu zinātnē Rīgas Juridiskajā augstskolā.

Egīls Smilktiņš

Partneris

Kopš 2005. gada Egils ir strādājis vadošajos Latvijas un starptautiskajos nekustamā īpašuma uzņēmumos. Plaša pieredze visu veidu darījumos ar nekustamo īpašumu, tostarp liela mēroga investīciju un attīstības projektos. Daudzu gadu pieredze dzīvojamo projektu attīstībā, mārketingā un pārdošanas komandas vadībā. Vadošais partneris Starlex Real Estate – vienā no vadošajiem nekustamā īpašuma brokeru uzņēmumiem Latvijā. Specializējas dzīvojamo / komerciālo nekustamo īpašumu investīciju un attīstības projektu jomā – pārdošanas darījumu vadība, portfeļa investīciju stratēģiju izstrāde un portfeļa vērtības paaugstināšana. Bakalaura grāds tiesību zinātnēs.

Auseklis Sarkans

Partneris

Kopš 2011. gada Auseklis nodarbojas ar biznesa un nekustamā īpašuma vērtēšanu un finanšu analīzi, kā arī biznesa stratēģiju un plānu izstrādi. Pieredze aktīvu pārvaldībā un finanšu restrukturizācijā. Specializējas nekustamā īpašuma investīciju un attīstības projektu konsultēšanā – biznesa stratēģiju un plānu izstrādē, mārketinga un pārdošanas stratēģiju izstrādē, finanšu plānošanā un modelēšanā nekustamā īpašuma investīciju un attīstības projektiem, portfeļa un aktīvu pārvaldības stratēģijās. Bakalaura grāds ekonomikā un uzņēmējdarbības vadībā Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā un Maģistra grāds nekustamā īpašuma attīstībā un pārvaldībā Rīgas Tehniskajā universitātē.

Agija Tiknuse

Īpašumu pārvaldniece

Agijai ir vairāk nekā 18 gadu pieredze vadošajos nekustamā īpašuma uzņēmumos Baltijā, un viņa ir bijusi nekustamā īpašuma pārvaldniece BPT Real Estate (biroji un tirdzniecības centri) un nomas menedžere Akropole Rīga (tirdzniecības centrs). Agija ir bijusi arī nomas menedžere Baltic RED (tirdzniecības centrs DOMINA) un nekustamā īpašuma brokere Balsts nekustamie īpašumi. Latvijas Universitātes bakalaura grāds vadībā, Rīgas Tehniskās universitātes nekustamā īpašuma attīstības un vadības maģistra grāds.

Jūsu partneris alternatīvajiem ieguldījumiem Baltijas valstīs

Uzzināt vairāk par ieguldīšanu Hanseatic ieguldījumu fondā